NPI NPU Bükümü

NPI NPU Bükümü Hizmetleri

NPI NPU Bükümü işlemleriniz profesyonel bir şekilde ürünlerinize uygulanır.

Murat Makina olarak NPI NPU Büküm işlerini itina ile yapmaktayız. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçiliği sizlere sunan Murat Makina’dan sizlerde teklif alabilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şirketimizde npu bükümünpi bükümü'nü profesyonel bir biçimde yapmaya çalışırız ve sizlere sıfıra yakın hata ile hizmet veririz. Türkiye’nin her yerine ve dolaylı yollardan yurt dışındaki bir çok ülkeye hizmet veren şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını özverili bir biçimde sürdürmektedir.

Tüm npu ve npi bükme işlemleriniz için en uygun çözümleri üreterek uygun fiyat imkanları, kaliteli hizmet anlayışı ve zamanında iş sonuçlandırma ile müşterilerimizin yanında yer almaktan gurur duymaktayız.

Murat Makina Metal Büküm, npi – npu demiri kılıcına büküm ve ayrıca inp – unp – hea – heb profilleri (içine ve dışına) büküm olacak şekilde çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir. Bunları ı demiri – u demiri ve H (haş demiri) olarakda isimlendirilir. Bu metaller Çoğu firma tarafından birçok alanda da kullanıldığı kaçınılmaz bir gerçektir.

İnşaat , çatı makasları, tonoz ,enerji nakil hatları, yol, köprü, baraj inşaatları, makine ve zirai alet imalatı, vinç sanayi ve yapısal çelik sektöründe sıklıkla kullanılmakta dır.

Hassas ölçüler ve mükemmel bir hizmet olanağından yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Murat Makina şirketi ile iletişime geçmek olacaktır.

 

Ankara/Kazan Silindir Sac Büküm

Silindir Sac Büküm nedir?

Silindir Sac Büküm çeşitleri nelerdir?