Lama Bükümü

Lama Bükümü Hizmetleri

Lama büküm işlemleriniz profesyonel bir şekilde ürünlerinize uygulanır.

Murat Makina olarak Lama Bükümişlerini itina ile yapmaktayız. İstenilen boyutta ve çapta her türlü büküm işini yapan firmamız, alanında uzman ekibi ile Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçiliği sizlere sunan Murat Makina’dan sizlerde teklif alabilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Lama Bükümü

Lama bükme işleminde malzemelerde istenilmeyen deformasyonların yaşanmaması için tüm önlemleri alan firmamızda üretim için gerekli olan tüm ekipmanlar bulunuyor.

Üretimlerimizi oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. (lama büküm) gerçek anlamda bükülmesi zor olan ürünlerdendir. Bu yüzden mutlaka bu konuda deneyimi olan firmalar tarafından bükümlerinin yapılması gerekir.

Eğer bu konuda deneyim sahibi olan firmalar tercih edilmez ise (lama büküm) olarak kullanılan ürünlerden istenilen performans alınamayabilir ya da uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılamayabilir.

Ankara/Kazan organize sanayi bölgesinde bulunan firmamızda istenilen çaplarda ve kalınlıklarda lama bükme hizmeti vermekteyiz.

Lama Büküm Ürünlerinin Özellikleri

Uzun yıllardan bu yana farklı iş kollarında kullanılan lama bükümleri için özel ölçülerde de siparişler verebilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda ürün siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Murat Makina Metal Büküm şirketimizin bu konuda uzman olan çalışanları zaman kaybetmeden siparişlerinizi tamamlamamaktadır.

 

Ankara/Kazan Lama Bükümü

Lama Bükümü nedir?