Boru Bükümü

Boru Bükümü Hizmetleri

Şirket olarak birçok çapta ve kalınlıkta hassas ölçülerde boru bükme işini iyi bir hizmet kalitesiyle sizlere sunmaktayız. Atölyelerimizde fason boru bükme işleri nin haricinde imalatda yapılmaktadır. Müşterilerin çeşitli ebatlardaki boru talepleri doğrultusunda elimizdeki makine parkuru ve kendimize özel çeşitli yöntemler ile boru kıvırma işlemini rahatlıkla gerçekleştire bilmekteyiz. Firmamız kalite ve uygun fiyat politikası ile hizmet verip müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden gelen gayreti göstermektedir. Profesyonel iş kalitesi ile boru bükme de hassas üretim ve zamanında teslim anlayışı içinde hareket etmekteyiz.

Boru Bükümü

Boru bükümü şuan teknolojik makineler aracılığıyla sıfıra yakın hata ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Biz, saygınlığımızı korumak adına en çok önem verdiğimiz konulardan biri de büküm işlemlerimiz esnasında hata yapmamaya özen göstermektir. Müşteri beklentilerini tam olarak saptayan firmamız güçlü teknik kadrosu ile sorumluluk bilinci yerinde hizmet anlayışıyla beraber hareket etmektedir.

Ankara/Kazan organize sanayi bölgesinde bulunan firmamızda istenilen çaplarda ve kalınlıklarda boru bükme hizmeti vermekteyiz.

Boru Bükümü İşlemleri

Boru kıvırma işlerinde istenilen ebatlarda boru elde edebilmek için makine parkurumuz ve tecrübeli elemanlarımızın hassasiyetle özverili bir biçimde çalışmaları sonucu sıfıra yakın hata ile çıkan ürünlerimiz siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Metal büküm de Ankara Kahramankazan'da her türlü büküm makinaları ile güven veriyoruz.

 

Ankara/Kazan Boru Bükümü

Boru Bükümü Nedir?