Flanş Bükümü

Flanş Bükümü

İstenilen çap ve kalınlıkta flanş büküm ve fitting malzeme imalatı kendi silindir ve lama büküm tezgahlarımızda yapılabilir.

Murat Makina olarak Flanş Büküm işlerini itina ile yapmaktayız. İstenilen boyutta ve çapta her türlü büküm işini yapan firmamız, alanında uzman ekibi ile Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat, kaliteli malzeme ve profesyonel işçiliği sizlere sunan Murat Makina’dan sizlerde teklif alabilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Flanş Büküm

Bükümler arasında metal büküm ile ilgili flanşları büküm yaparak flanş bükümleri gerçekleştirilir ve flanşlar torna işleminden geçtikten sonra flanş imalatı tamamlanır. İşlemde (paslanmaz flanş imalatı) veya siyah flanş büküm farketmez. Bazen müşterilerimiz bizden ufak çaplı filanşlar da talep edebiliyor. Firmamız küçük çaplı flanş ve kılıcına flanş bükme yapabiliyor.

Sırasıyla istenilen malzeme türü temin edilir. Bükülecek olan flanşlar büyük bir hassasiyet gösterilerek istenilen ölçüde bükülür.

İmalatı yapılan flanşları müşterilerin isteği doğrultusunda delikler delinir.

Eğer isteniyorsa flanşlar torna işleminden gecirilir. Flanş imalatı tamamlanır ve müşteriye teslim edilir.

Ankara/Kazan organize sanayi bölgesinde bulunan firmamızda istenilen çaplarda ve kalınlıklarda flanş bükme hizmeti vermekteyiz.

Firmamızda ihtiyaca uygun siyah veya paslanmaz malzemeden özel flanş imalatı yapılmaktadır.

 

Ankara/Kazan Silindir Sac Büküm

Silindir Sac Büküm nedir?

Silindir Sac Büküm çeşitleri nelerdir?